Tiny Love Mata GIMNASTYKA DLA BOBASA Słoneczny Dzień

Dostępność: produkt dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 145,00 zł 145.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Kod produktu: 777
Pin It

Opis

Tiny Love GIMNASTYKA DLA BOBASA Słoneczny Dzień

Pełna wielu funkcji mata edukacyjna, która rozjaśni dni twojego dziecka, sprawiając, że każdy dzień będzie słonecznym dniem!

Gimnastyka Dla Bobasa

Gimnastyka dla bobasa z pałąkami - Słoneczny Dzień to rewolucyjne i innowacyjne rozwiązanie w dziedzinie mat edukacyjnych dla dzieci.

Edukacyjna mata Tiny Love zapewni aktywny rozwój ruchowy, oraz radość z odkrywania nowych bodźców.

Mata zachęca do unoszenia głowy, wspomaga kontrolowanie ruchów ręki, koordynację wzrokowo-ruchową, doskonalenie sprawności ruchowej i rozumienie zależności przyczyna - skutek.

Gimnastyka Dla Bobasa - Słoneczny Dzień posiada unikalny design, który pomaga dostosować się do zmieniających się potrzeb i możliwości dziecka. Możesz umieścić zabawki w zasięgu ręki dziecka, aby stymulować i wspierać rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej i umiejętności chwytające, co pomaga rozwijać zdolności poznawcze dziecka.

 

Jak można używać maty?

1. Leżenie

Podczas leżenia na plecach dziecko będzie cieszyć się zwisającymi nad nim zabawkami i będzie ćwiczyć uderzanie i chwytanie.

2. Czas na brzuszku

Zabawne lusterko, liść a ku-ku i inne elementy maty wydłużą przebywanie dziecka w pozycji na brzuszku, przygotowując je jednocześnie do zdobywania umiejętności, które czekają na dziecko.

3. Siedzenie i zabawa

Podczas siedzenia dziecko może kontynuować odkrywanie zabawek, czerpiąc radość z ich bardziej złożonych funkcji.

4. Zmiana trybów

Naciśnij i przesuń łącznik, aby przesunąć pałąki i zmieniać je między dwoma trybami.

 

 

Kojarzenie - uczy dziecko, że jeżeli tego nie widzi, nie znaczy, że tego nie ma

Rozwój emocjonalny i społeczny - duże oczy postaci wspierają rozwój inteligencji emocjonalnej noworodków

Ruchy precyzyjne - przesuwane pierścienie zachęcają dziecko do sięgania po zabawki i celowej kontroli nad mięśniami

Ruchy całego ciała - motywuje dziecko do spędzania większej ilości czasu na brzuszku

Wyobraźnia i kreatywność - zaprasza do wspólnej zabawy, opowiadania historii i rozwijania wyobraźni

Język i kominukowanie się - otwarte pałąki zachęcają dziecko do rozwoju umiejętności językowych i komunikacyjnych

Zmysły - zachęca dziecko do eksplorowania maty rozwijając tym samym zmysły

 

Wzkazówki rozwojowe:

0+ miesięcy: STYMULOWANIE ZMYSŁÓW

Już od pierwszych dni bogaty wybór funkcji maty Słoneczny Dzień zapewni Twojemu dziecku stymulację słuchu, wzroku dotyku. Po prostu powieś jedną z zabawek w odpowiedniej odległości od twarzy dziecka (około 25 cm) i pozwól maluchowi na nią spoglądać, usłyszeć dźwięk, który wydaje podczas poruszania się itp. Z czasem dziecko nauczy się badać matę niezależnie .

0-2+ miesięcy: ZACIEŚNIANIE WIĘZI I KOMUNIKACJA

Przesuń regulowane pałąki do pozycji otwartej i ciesz się czasem, który możesz spędzić ze swoim maluchem, bawiąc się razem i zacieśniając więź, jednocześnie zachęcając dziecko do rozwoju. Pokaż dziecku różne funkcje maty, rozmawiaj o postaciach na macie za pomocą prostych zdań („Oto jeżyk Marie!”) lub po prostu ciesz się cennym kontaktem z dzieckiem.

2-4+ miesięcy: CZAS NA BRZUSZKU

Nigdy nie jest za wcześnie, aby rozpocząć ćwiczenie pozycji na brzuszku. Użyj 16 różnych stymulujących funkcji maty, aby zachęcić dziecko do dłuższego pozostawania w pozycji na brzuszku, odwracając uwagę dziecka od wysiłku, który musi wykonać będąc w tej pozycji. Na przykład umieść przed nim lusterko i pozwól mu zbadać swoje odbicie.

3-5+ miesięcy: ROZWÓJ RUCHÓW PRECYZYJNYCH

Zapoznawanie dziecka z różnymi teksturami pomaga rozwinąć jego zmysły i zachęca do rozwoju umiejętności motorycznych. Satynowe wstążeczki maty, łatwe do uchwycenia klakery, podskakująca ważka i inne elementy wzbogacają wrażenia dotykowe dziecka i pomagają ćwiczyć różne rodzaje chwytania.

4-6+ miesięcy: KOJARZENIE - ROZUMIENIE ZALEŻNOŚCI PRZYCZYNA-SKUTEK

Muzyczna zabawka jeżyk Marie oferuje dziecku doskonałą okazję do lepszego zrozumienia zależności między przyczyną i skutkiem. Uderzenie zabawki i próba uzyskania efektu dźwiękowego wspiera zrozumienie poznawcze, które stopniowo pomaga dziecku zrozumieć, że posiada kontrolę i może sprawić, że coś się wydarzy.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl